45-2T00.10E0.000 EAO
  • Part Number: 45-2T00.10E0.000
  • Manufacturer Name: EAO
  • Description: Indicator; Actuator; Plastic; Clear; Trans; Full Face Illum; LED; Red; 22.5mm
  • Category: Panel Mount Indicators
  • Status:
  • More about 45-2T00.10E0.000 EAO
    45-2T00.10E0.000 EAO
    45-2T00.10E0.000 is manufactured by EAO and is categorized in the Panel Mount Indicators category. 45-2T00.10E0.000 is described as Indicator; Actuator; Plastic; Clear; Trans; Full Face Illum; LED; Red; 22.5mm. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by EAO
    ---> Panel Mount Indicators from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Panel Mount Indicators
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    View
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 12.5V SMD