SMP23-L20-DC24V-40A E-T-A
  • Part Number: SMP23-L20-DC24V-40A
  • Manufacturer Name: E-T-A
  • Description: SMPS DN 3PH STANDARD DC24V 40A
  • Category: Unclassified
  • Status:
  • More about SMP23-L20-DC24V-40A E-T-A
    SMP23-L20-DC24V-40A E-T-A
    SMP23-L20-DC24V-40A is manufactured by E-T-A and is categorized in the Unclassified category. SMP23-L20-DC24V-40A is described as SMPS DN 3PH STANDARD DC24V 40A. Perfect Parts is a supplier of and other .
    ---> Other parts by E-T-A
    ---> from all manufacturers
    ---> by sub category
  • More About
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE STD BUS 16SLOT 4.35X13
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE STD BUS 8 SLOT 4.35X7
    View
    BACKPLANE VME J1 2-SLOT MONO
    BACKPLANE 3U 2 CHAN VME J1/J2
    Schroff
    BACKPLANE VME MONO 9SLOT 6U
    Schroff
    BACKPLANE 7SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V