ESX10-TC-124-DC12V-1A-E E-T-A
  • Part Number: ESX10-TC-124-DC12V-1A-E
  • Manufacturer Name: E-T-A
  • Description: 508, 1P, DM, 12VDC, N/O, RE, SF,
  • Category: Unclassified
  • Status:
  • More about ESX10-TC-124-DC12V-1A-E E-T-A
    ESX10-TC-124-DC12V-1A-E E-T-A
    ESX10-TC-124-DC12V-1A-E is manufactured by E-T-A and is categorized in the Unclassified category. ESX10-TC-124-DC12V-1A-E is described as 508, 1P, DM, 12VDC, N/O, RE, SF,. Perfect Parts is a supplier of and other .
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK