E-1048-8I4-C3D4V1-4U3-20A E-T-A
  • Part Number: E-1048-8I4-C3D4V1-4U3-20A
  • Manufacturer Name: E-T-A
  • Description: CIR BRKR THRM 20A
  • Category: Solid State Relays
  • Status:
  • More about E-1048-8I4-C3D4V1-4U3-20A E-T-A
    E-1048-8I4-C3D4V1-4U3-20A is manufactured by E-T-A and is categorized in the Solid State Relays category. E-1048-8I4-C3D4V1-4U3-20A is described as CIR BRKR THRM 20A. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"