E-1048-8D5-C0A0-4U3-10A E-T-A
  • Part Number: E-1048-8D5-C0A0-4U3-10A
  • Manufacturer Name: E-T-A
  • Description: CIR BRKR THRM 10A
  • Category: Solid State Relays
  • Status:
  • More about E-1048-8D5-C0A0-4U3-10A E-T-A
    E-1048-8D5-C0A0-4U3-10A E-T-A
    E-1048-8D5-C0A0-4U3-10A is manufactured by E-T-A and is categorized in the Solid State Relays category. E-1048-8D5-C0A0-4U3-10A is described as CIR BRKR THRM 10A. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE
    ELECTRONIC HOUSING COVER
    SIDE ELEMENT
    Hammond
    PANEL REPLACMNT 1593K/J/P/Q/T/X
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1577
    PANEL METAL 14.25X10.43X.06" NBX
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT