E-1048-8D4-C0A0-0U3-20A E-T-A
  • Part Number: E-1048-8D4-C0A0-0U3-20A
  • Manufacturer Name: E-T-A
  • Description: CIR BRKR THRM 20A
  • Category: Solid State Relays
  • Status:
  • More about E-1048-8D4-C0A0-0U3-20A E-T-A
    E-1048-8D4-C0A0-0U3-20A E-T-A
    E-1048-8D4-C0A0-0U3-20A is manufactured by E-T-A and is categorized in the Solid State Relays category. E-1048-8D4-C0A0-0U3-20A is described as CIR BRKR THRM 20A. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"