E-1048-8C5-C3D4V1-4U3-10A E-T-A
  • Part Number: E-1048-8C5-C3D4V1-4U3-10A
  • Manufacturer Name: E-T-A
  • Description: CIR BRKR THRM 10A
  • Category: Solid State Relays
  • Status:
  • More about E-1048-8C5-C3D4V1-4U3-10A E-T-A
    E-1048-8C5-C3D4V1-4U3-10A is manufactured by E-T-A and is categorized in the Solid State Relays category. E-1048-8C5-C3D4V1-4U3-10A is described as CIR BRKR THRM 10A. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    View
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE