8340-T120-K1T2-ALH126-0.5A E-T-A
  • Part Number: 8340-T120-K1T2-ALH126-0.5A
  • Manufacturer Name: E-T-A
  • Description: 1077, 2P, DIN, 240/415VAC LONG D
  • Category: Unclassified
  • Status:
  • More about 8340-T120-K1T2-ALH126-0.5A E-T-A
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    View
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG