8340-T120-K1T1-ALH0-16A E-T-A
  • Part Number: 8340-T120-K1T1-ALH0-16A
  • Manufacturer Name: E-T-A
  • Description: 1077, 2P, DIN, 80VDC LONG DELAY,
  • Category: Unclassified
  • Status:
  • More about 8340-T120-K1T1-ALH0-16A E-T-A
    8340-T120-K1T1-ALH0-16A E-T-A
    8340-T120-K1T1-ALH0-16A is manufactured by E-T-A and is categorized in the Unclassified category. 8340-T120-K1T1-ALH0-16A is described as 1077, 2P, DIN, 80VDC LONG DELAY,. Perfect Parts is a supplier of and other .
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP