4230-T130-K0DU-12A E-T-A
  • Part Number: 4230-T130-K0DU-12A
  • Manufacturer Name: E-T-A
  • Description: 489, 3P, DM, 480VAC/60VDC, D, 12
  • Category: Unclassified
  • Status:
  • More about 4230-T130-K0DU-12A E-T-A
    4230-T130-K0DU-12A E-T-A
    4230-T130-K0DU-12A is manufactured by E-T-A and is categorized in the Unclassified category. 4230-T130-K0DU-12A is described as 489, 3P, DM, 480VAC/60VDC, D, 12. Perfect Parts is a supplier of and other .
    ---> Other parts by E-T-A
    ---> from all manufacturers
    ---> by sub category
  • More About
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ