4230-T120-K0DU-50A E-T-A
  • Part Number: 4230-T120-K0DU-50A
  • Manufacturer Name: E-T-A
  • Description: 489, 2P, DM, 240VAC/60VDC, D, 50A
  • Category: Unclassified
  • Status:
  • More about 4230-T120-K0DU-50A E-T-A
    4230-T120-K0DU-50A E-T-A
    4230-T120-K0DU-50A is manufactured by E-T-A and is categorized in the Unclassified category. 4230-T120-K0DU-50A is described as 489, 2P, DM, 240VAC/60VDC,D, 50A. Perfect Parts is a supplier of and other .
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
    Serpac
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"