4230-T120-K0DU-25A E-T-A
  • Part Number: 4230-T120-K0DU-25A
  • Manufacturer Name: E-T-A
  • Description: 489, 2P, DM, 480VAC/60VDC, D, 25A
  • Category: Unclassified
  • Status:
  • More about 4230-T120-K0DU-25A E-T-A
    4230-T120-K0DU-25A E-T-A
    4230-T120-K0DU-25A is manufactured by E-T-A and is categorized in the Unclassified category. 4230-T120-K0DU-25A is described as 489, 2P, DM, 480VAC/60VDC,D, 25A. Perfect Parts is a supplier of and other .
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH