4230-T120-K0DU-15A E-T-A
  • Part Number: 4230-T120-K0DU-15A
  • Manufacturer Name: E-T-A
  • Description: 489, 2P, DM, 480VAC/60VDC, D, 15A
  • Category: Unclassified
  • Status:
  • More about 4230-T120-K0DU-15A E-T-A
    4230-T120-K0DU-15A E-T-A
    4230-T120-K0DU-15A is manufactured by E-T-A and is categorized in the Unclassified category. 4230-T120-K0DU-15A is described as 489, 2P, DM, 480VAC/60VDC,D, 15A. Perfect Parts is a supplier of and other .
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POWER SUPPLY CODING KEY
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    LED 3.2 GREEN
    View
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"