4230-T120-K0DU-13A E-T-A
  • Part Number: 4230-T120-K0DU-13A
  • Manufacturer Name: E-T-A
  • Description: 489, 2P, DM, 480VAC/60VDC, D, 13A
  • Category: Unclassified
  • Status:
  • More about 4230-T120-K0DU-13A E-T-A
    4230-T120-K0DU-13A E-T-A
    4230-T120-K0DU-13A is manufactured by E-T-A and is categorized in the Unclassified category. 4230-T120-K0DU-13A is described as 489, 2P, DM, 480VAC/60VDC,D, 13A. Perfect Parts is a supplier of and other .
    ---> Other parts by E-T-A
    ---> from all manufacturers
    ---> by sub category
  • More About
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO DIN SOCKET
    View
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS