4230-T120-K0DE-12A E-T-A
  • Part Number: 4230-T120-K0DE-12A
  • Manufacturer Name: E-T-A
  • Description: 1077, 2P, DM, 480VAC/60VDC, D, 1
  • Category: Unclassified
  • Status:
  • More about 4230-T120-K0DE-12A E-T-A
    4230-T120-K0DE-12A E-T-A
    4230-T120-K0DE-12A is manufactured by E-T-A and is categorized in the Unclassified category. 4230-T120-K0DE-12A is described as 1077, 2P, DM, 480VAC/60VDC, D, 1. Perfect Parts is a supplier of and other .
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    View
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    View
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V