4230-T120-K0CE-60A E-T-A
  • Part Number: 4230-T120-K0CE-60A
  • Manufacturer Name: E-T-A
  • Description: 1077, 2P, DM, 480VAC/60VDC, C, 6
  • Category: Unclassified
  • Status:
  • More about 4230-T120-K0CE-60A E-T-A
    4230-T120-K0CE-60A E-T-A
    4230-T120-K0CE-60A is manufactured by E-T-A and is categorized in the Unclassified category. 4230-T120-K0CE-60A is described as 1077, 2P, DM, 480VAC/60VDC, C, 6. Perfect Parts is a supplier of and other .
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    View
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA