4230-T120-K0BU-30A E-T-A
  • Part Number: 4230-T120-K0BU-30A
  • Manufacturer Name: E-T-A
  • Description: 489, 2P, DM, 480VAC/60VDC, B, 30
  • Category: Unclassified
  • Status:
  • More about 4230-T120-K0BU-30A E-T-A
    4230-T120-K0BU-30A E-T-A
    4230-T120-K0BU-30A is manufactured by E-T-A and is categorized in the Unclassified category. 4230-T120-K0BU-30A is described as 489, 2P, DM, 480VAC/60VDC, B, 30. Perfect Parts is a supplier of and other .
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    MPD BLK CIG PLUG
    View
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP