4230-T120-K0BU-13A E-T-A
  • Part Number: 4230-T120-K0BU-13A
  • Manufacturer Name: E-T-A
  • Description: 489, 2P, DM, 480VAC/60VDC, B, 13
  • Category: Unclassified
  • Status:
  • More about 4230-T120-K0BU-13A E-T-A
    4230-T120-K0BU-13A E-T-A
    4230-T120-K0BU-13A is manufactured by E-T-A and is categorized in the Unclassified category. 4230-T120-K0BU-13A is described as 489, 2P, DM, 480VAC/60VDC, B, 13. Perfect Parts is a supplier of and other .
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A