4230-T120-K0BE-8A E-T-A
  • Part Number: 4230-T120-K0BE-8A
  • Manufacturer Name: E-T-A
  • Description: 1077, 2P, DM, 480VAC/60VDC, B, 8
  • Category: Unclassified
  • Status:
  • More about 4230-T120-K0BE-8A E-T-A
    4230-T120-K0BE-8A E-T-A
    4230-T120-K0BE-8A is manufactured by E-T-A and is categorized in the Unclassified category. 4230-T120-K0BE-8A is described as 1077, 2P, DM, 480VAC/60VDC, B, 8. Perfect Parts is a supplier of and other .
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE