4230-T110-K0DU-35A E-T-A
  • Part Number: 4230-T110-K0DU-35A
  • Manufacturer Name: E-T-A
  • Description: 489, 1P, DM, 240VAC/60VDC, D, 35
  • Category: Unclassified
  • Status:
  • More about 4230-T110-K0DU-35A E-T-A
    4230-T110-K0DU-35A E-T-A
    4230-T110-K0DU-35A is manufactured by E-T-A and is categorized in the Unclassified category. 4230-T110-K0DU-35A is described as 489, 1P, DM, 240VAC/60VDC, D, 35. Perfect Parts is a supplier of and other .
    ---> Other parts by E-T-A
    ---> from all manufacturers
    ---> by sub category
  • More About
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD GUIDE CPCI
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    View
    Schroff
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG