4230-T110-K0DU-12A E-T-A
  • Part Number: 4230-T110-K0DU-12A
  • Manufacturer Name: E-T-A
  • Description: 489, 1P, DM, 277VAC/60VDC, D, 12
  • Category: Unclassified
  • Status:
  • More about 4230-T110-K0DU-12A E-T-A
    4230-T110-K0DU-12A E-T-A
    4230-T110-K0DU-12A is manufactured by E-T-A and is categorized in the Unclassified category. 4230-T110-K0DU-12A is described as 489, 1P, DM, 277VAC/60VDC, D, 12. Perfect Parts is a supplier of and other .
  • Manufacturer Name
    Cnc Tech
  • Description
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT
    View
    Memory Protection Devices
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL