4230-T110-K0BU-40A E-T-A
  • Part Number: 4230-T110-K0BU-40A
  • Manufacturer Name: E-T-A
  • Description: 489, 1P, DM, 240VAC/60VDC, B, 40
  • Category: Unclassified
  • Status:
  • More about 4230-T110-K0BU-40A E-T-A
    4230-T110-K0BU-40A E-T-A
    4230-T110-K0BU-40A is manufactured by E-T-A and is categorized in the Unclassified category. 4230-T110-K0BU-40A is described as 489, 1P, DM, 240VAC/60VDC, B, 40. Perfect Parts is a supplier of and other .
    ---> Other parts by E-T-A
    ---> from all manufacturers
    ---> by sub category
  • More About
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM