2216-S110-P1M1-S111-A-5A E-T-A
  • Part Number: 2216-S110-P1M1-S111-A-5A
  • Manufacturer Name: E-T-A
  • Description: UL1077, 1P, PLUG, 240VAC / 50VDC
  • Category: Unclassified
  • Status:
  • More about 2216-S110-P1M1-S111-A-5A E-T-A
    2216-S110-P1M1-S111-A-5A E-T-A
    2216-S110-P1M1-S111-A-5A is manufactured by E-T-A and is categorized in the Unclassified category. 2216-S110-P1M1-S111-A-5A is described as UL1077, 1P, PLUG, 240VAC / 50VDC. Perfect Parts is a supplier of and other .
    ---> Other parts by E-T-A
    ---> from all manufacturers
    ---> by sub category
  • More About
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    View
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"