2210-T220-K0T1-H231-12A E-T-A
  • Part Number: 2210-T220-K0T1-H231-12A
  • Manufacturer Name: E-T-A
  • Description: 1077, 2P, DM, 480VAC/65VDC, T1, 1
  • Category: Unclassified
  • Status:
  • More about 2210-T220-K0T1-H231-12A E-T-A
    2210-T220-K0T1-H231-12A E-T-A
    2210-T220-K0T1-H231-12A is manufactured by E-T-A and is categorized in the Unclassified category. 2210-T220-K0T1-H231-12A is described as 1077, 2P, DM, 480VAC/65VDC,T1, 1. Perfect Parts is a supplier of and other .
    ---> Other parts by E-T-A
    ---> from all manufacturers
    ---> by sub category
  • More About
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM