ULP12OAP1QRFCL1REDGRN E-Switch
  • Part Number: ULP12OAP1QRFCL1REDGRN
  • Manufacturer Name: E-Switch
  • Description: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 0.5A 250V
  • Category: Pushbutton Switches
  • Status:
  • More about ULP12OAP1QRFCL1REDGRN E-Switch
    ULP12OAP1QRFCL1REDGRN E-Switch
    ULP12OAP1QRFCL1REDGRN is manufactured by E-Switch and is categorized in the Pushbutton Switches category. ULP12OAP1QRFCL1REDGRN is described as SWITCH PUSHBUTTON SPDT 0.5A 250V. Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO DIN SOCKET
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    View
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG