TSS2-2400 Dwyer Instruments
  • Part Number: TSS2-2400
  • Manufacturer Name: Dwyer Instruments
  • Description: Temperature Indicator, 76.2 x 36.12mm, NTC, PTC Input, 24 V ac/dc Supply
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about TSS2-2400 Dwyer Instruments
    TSS2-2400 Dwyer Instruments
    TSS2-2400 is manufactured by Dwyer Instruments and is categorized in the Sensors category. TSS2-2400 is described as Temperature Indicator, 76.2 x 36.12mm, NTC, PTC Input, 24 V ac/dc Supply. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Dwyer Instruments
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM