SCT10-102 Dwyer Instruments
  • Part Number: SCT10-102
  • Manufacturer Name: Dwyer Instruments
  • Description: CURRENT TRANSDUCER; SPLIT CORE; 0-5 VDCOUTPUT; RANGE 30/60/120A
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about SCT10-102 Dwyer Instruments
    SCT10-102 Dwyer Instruments
    ---> Other parts by Dwyer Instruments
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    View
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    Tripp Lite
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V