SLA380ALE Diversified Electronics
  • Part Number: SLA380ALE
  • Manufacturer Name: Diversified Electronics
  • Description: Product Description: Phase Sequence/Loss Monitor, 380VAC, Surface Mount, DPDT Output, Screw Terminals
  • Category: Protection Relays
  • Status:
  • More about SLA380ALE Diversified Electronics
    SLA380ALE is manufactured by Diversified Electronics and is categorized in the Protection Relays category. SLA380ALE is described as Product Description: Phase Sequence/Loss Monitor, 380VAC, Surface Mount, DPDT Output, Screw Terminals . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 2-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 2 CHAN VME J1/J2
    View
    Schroff
    BACKPLANE VME MONO 9SLOT 6U
    Schroff
    BACKPLANE 7SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V