SLA240AFN Diversified Electronics
  • Part Number: SLA240AFN
  • Manufacturer Name: Diversified Electronics
  • Description: Product Description: Phase Sequence/Loss Monitor, 240V, Fixed, 1/4 Male Quick Connect Terminals
  • Category: Protection Relays
  • Status:
  • More about SLA240AFN Diversified Electronics
    SLA240AFN is manufactured by Diversified Electronics and is categorized in the Protection Relays category. SLA240AFN is described as Product Description: Phase Sequence/Loss Monitor, 240V, Fixed, 1/4" Male Quick Connect Terminals . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    View
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP