SLA230ALER Diversified Electronics
  • Part Number: SLA230ALER
  • Manufacturer Name: Diversified Electronics
  • Description: Product Description: Phase Sequence/Loss Monitor, 230V, Lock Shaft Adj, Surface Mount, Manual Reset
  • Category: Protection Relays
  • Status:
  • More about SLA230ALER Diversified Electronics
    SLA230ALER is manufactured by Diversified Electronics and is categorized in the Protection Relays category. SLA230ALER is described as Product Description: Phase Sequence/Loss Monitor, 230V, Lock Shaft Adj, Surface Mount, Manual Reset . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PMC MEZZANINE COVER
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    View
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Schroff
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM