ISL120ABE Diversified Electronics
  • More about ISL120ABE Diversified Electronics
    ISL120ABE is manufactured by Diversified Electronics and is categorized in the Latching Relays category. ISL120ABE is described as Product Description: Isolated Switch, 120VAC, 3-Channel, Latching, Surface Mount . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Diversified Electronics
    ---> Latching Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  Latching Relays
  • Documents
  • Description
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
  • Description
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    View
    PLUG AUTO PWR GRN
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT