UDZ5V6B-7 Diodes
  • Available: 18,893
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about UDZ5V6B-7 Diodes
    UDZ5V6B-7 Diodes
    UDZ5V6B-7 is manufactured by Diodes and is categorized in the Single Zener Diodes category. UDZ5V6B-7 is described as DIODE ZENER 5.6V 200MW SOD323. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Diodes
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM