SMCJ28A-13 Diodes
  • Part Number: SMCJ28A-13
  • Manufacturer Name: Diodes
  • Description: TVS DIODE 28VWM 45.4VC SMC
  • Category: TVS Diodes
  • Status:
  • Available: 3,099
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SMCJ28A-13 Diodes
    SMCJ28A-13 Diodes
    ---> Other parts by Diodes
    ---> TVS Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  TVS Diodes
    Diodes
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"