SMBJ48CA-13-F Diodes
  • Part Number: SMBJ48CA-13-F
  • Manufacturer Name: Diodes
  • Description: TVS DIODE 48VWM 77.4VC SMB
  • Category: TVS Diodes
  • Status:
  • Available: 23,309
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SMBJ48CA-13-F Diodes
    SMBJ48CA-13-F Diodes
    ---> Other parts by Diodes
    ---> TVS Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  TVS Diodes
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    View
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"