SMAZ36-13-F Diodes
  • Available: 53,471
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SMAZ36-13-F Diodes
    SMAZ36-13-F Diodes
    SMAZ36-13-F is manufactured by Diodes and is categorized in the Single Zener Diodes category. SMAZ36-13-F is described as DIODE ZENER 36V 1W SMA. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U 175MM SIDE PLATE
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    View
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK