SMAZ27-13-F Diodes
  • Available: 71,518
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SMAZ27-13-F Diodes
    SMAZ27-13-F Diodes
    SMAZ27-13-F is manufactured by Diodes and is categorized in the Single Zener Diodes category. SMAZ27-13-F is described as DIODE ZENER 27V 1W SMA. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    View
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED