SMAZ27-13 Diodes
  • Available: 2,150
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SMAZ27-13 Diodes
    SMAZ27-13 Diodes
    SMAZ27-13 is manufactured by Diodes and is categorized in the Single Zener Diodes category. SMAZ27-13 is described as DIODE ZENER 27V 1W SMA. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS