SMAZ22-13-F Diodes
  • Available: 96,509
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SMAZ22-13-F Diodes
    SMAZ22-13-F Diodes
    SMAZ22-13-F is manufactured by Diodes and is categorized in the Single Zener Diodes category. SMAZ22-13-F is described as DIODE ZENER 22V 1W SMA. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    View
    Tripp Lite
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V