SMAZ22-13 Diodes
  • More about SMAZ22-13 Diodes
    SMAZ22-13 Diodes
    SMAZ22-13 is manufactured by Diodes and is categorized in the Single Zener Diodes category. SMAZ22-13 is described as DIODE ZENER 22V 1W SMA. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM