SMAJ20CA-13-F Diodes
  • Part Number: SMAJ20CA-13-F
  • Manufacturer Name: Diodes
  • Description: TVS DIODE 20VWM 32.4VC SMA
  • Category: TVS Diodes
  • Status:
  • Available: 66,724
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SMAJ20CA-13-F Diodes
    SMAJ20CA-13-F Diodes
    ---> Other parts by Diodes
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM