SMAJ15CA-13-F Diodes
  • Part Number: SMAJ15CA-13-F
  • Manufacturer Name: Diodes
  • Description: TVS DIODE 15VWM 24.4VC SMA
  • Category: TVS Diodes
  • Status:
  • Available: 163,742
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SMAJ15CA-13-F Diodes
    SMAJ15CA-13-F Diodes
    ---> Other parts by Diodes
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM