SMAJ120CA-13 Diodes
  • Part Number: SMAJ120CA-13
  • Manufacturer Name: Diodes
  • Description: TVS DIODE 120VWM 193VC SMA
  • Category: TVS Diodes
  • Status:
  • More about SMAJ120CA-13 Diodes
    SMAJ120CA-13 Diodes
    ---> Other parts by Diodes
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A