SDT40H100CT Diodes
  • Part Number: SDT40H100CT
  • Manufacturer Name: Diodes
  • Description: DIODE SCHOTTKY 100V 20A TO220AB
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • More about SDT40H100CT Diodes
    SDT40H100CT Diodes
    SDT40H100CT is manufactured by Diodes and is categorized in the Zener Single Diodes category. SDT40H100CT is described as DIODE SCHOTTKY 100V 20A TO220AB. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/185MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM