SDT30A100CT Diodes
  • Part Number: SDT30A100CT
  • Manufacturer Name: Diodes
  • Description: DIODE SCHOTTKY 100V 15A TO220AB
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • More about SDT30A100CT Diodes
    SDT30A100CT Diodes
    SDT30A100CT is manufactured by Diodes and is categorized in the Zener Single Diodes category. SDT30A100CT is described as DIODE SCHOTTKY 100V 15A TO220AB. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Soberton
  • Description
    AUDIO MAGNETIC XDCR 4-6V TH
    View
    Pui Audio
    AUDIO MAGNETIC XDCR 3-7V TH
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK