SDT30100CT Diodes
  • Part Number: SDT30100CT
  • Manufacturer Name: Diodes
  • Description: DIODE SCHOTTKY 100V 15A ITO220AB
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • More about SDT30100CT Diodes
    SDT30100CT Diodes
    SDT30100CT is manufactured by Diodes and is categorized in the Zener Single Diodes category. SDT30100CT is described as DIODE SCHOTTKY 100V 15A ITO220AB. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE VME KEY FORM 1 BOTTM BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE VME KEY FORM 1 TOP BLK
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    Calmark - Birtcher
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    HANDLE 10HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT