SDT12A120P5-7 Diodes
  • Part Number: SDT12A120P5-7
  • Manufacturer Name: Diodes
  • Description: DIODE SCHOTTKY 120V 12A POWRDI 5
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • More about SDT12A120P5-7 Diodes
    SDT12A120P5-7 Diodes
    SDT12A120P5-7 is manufactured by Diodes and is categorized in the Zener Single Diodes category. SDT12A120P5-7 is described as DIODE SCHOTTKY 120V 12A POWRDI 5. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM