SDT12A120P5-13 Diodes
  • Part Number: SDT12A120P5-13
  • Manufacturer Name: Diodes
  • Description: DIODE SCHOTTKY 120V 12A POWRDI 5
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • More about SDT12A120P5-13 Diodes
    SDT12A120P5-13 Diodes
    SDT12A120P5-13 is manufactured by Diodes and is categorized in the Zener Single Diodes category. SDT12A120P5-13 is described as DIODE SCHOTTKY 120V 12A POWRDI 5. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Diodes
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ