SBRT20M80SP5-13D Diodes
  • Part Number: SBRT20M80SP5-13D
  • Manufacturer Name: Diodes
  • Description: DIODE SBR 80V 20A POWERDI5
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • More about SBRT20M80SP5-13D Diodes
    SBRT20M80SP5-13D Diodes
    SBRT20M80SP5-13D is manufactured by Diodes and is categorized in the Zener Single Diodes category. SBRT20M80SP5-13D is described as DIODE SBR 80V 20A POWERDI5. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA