SBRT20M60SP5-13D Diodes
  • Part Number: SBRT20M60SP5-13D
  • Manufacturer Name: Diodes
  • Description: DIODE SBR 60V 20A POWERDI5
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • More about SBRT20M60SP5-13D Diodes
    SBRT20M60SP5-13D Diodes
    SBRT20M60SP5-13D is manufactured by Diodes and is categorized in the Zener Single Diodes category. SBRT20M60SP5-13D is described as DIODE SBR 60V 20A POWERDI5. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM