SBR3U60P5-13D Diodes
  • More about SBR3U60P5-13D Diodes
    SBR3U60P5-13D Diodes
    SBR3U60P5-13D is manufactured by Diodes and is categorized in the Zener Single Diodes category. SBR3U60P5-13D is described as DIODE SBR 60V 3A PDI5. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
    Vector
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"